Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


4 posters

    Titkok útja 2. - Maya Leantis

    Angelina Swann
    Angelina Swann


    Kor : 35
    Hozzászólások száma : 50
    Hírnév : 0

    Titkok útja 2. - Maya Leantis - Page 2 Empty Re: Titkok útja 2. - Maya Leantis

    Témanyitás by Angelina Swann Kedd Ápr. 17, 2012 5:38 am

    -Én szívesen dolgozom a boltjában, ha megfelelő vagyok.-Bár nem akarok pióca lenni vagy hasonló. Talán meg kellett volna várni, hogy ő kérdezze meg tőlem. Gina miért kell így viselkedned? Nem fogsz éhen halni! Majd lesz valahogy.
    -Igazából nincs sok holmim. Talán egy két könyvem, ami igaz fontosak nekem, de hát ha ilyen a helyzet akkor meg kell válni tőlük.-Most nem kezdem el itt kipakolni a bőröndöm, majd ha valami tető alatt leszünk és nem az utca közepén.
    -Igen balettozom, vagyis tam.-Mióta megtámadtak nem próbálkoztam a balettozással. Lehet, hogy már nem is menne.
    Az idő múlásával egyre jobban kezdtem fázni. Lehet, hogy ideje lenne megkeresnem azt a kis házikót amiben lakni fogok.
    Morla
    Morla


    Kor : 74
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Titkok útja 2. - Maya Leantis - Page 2 Empty Re: Titkok útja 2. - Maya Leantis

    Témanyitás by Morla Szer. Ápr. 18, 2012 7:56 am

    - Holnap gyere át hozzám és megbeszéljük a részleteket, rendben? Ott lakok a főtér mellett, könnyen megtalálod. És ne aggódj, meglátjuk mit tudunk kihozni a helyzetből, nem kell semmit sem nélkülözni. Még az is lehet, hogy újra balettozhatsz - kacsintottam rá. - Viszont nekem most mennem kell, a cicám még mindig nincs meg - mosolyogtam rájuk. - Legyetek rosszak, és találjátok fel magatokat, de ne feledjétek, bármi gond van, bizalommal fordulhattok hozzám! Puszikállak titeket bogárkák!

    //Üvegtó//

    (Bocsi, h leléptem.)
    Maya Leantis
    Maya Leantis


    Kor : 54
    Hozzászólások száma : 13
    Hírnév : 0

    Titkok útja 2. - Maya Leantis - Page 2 Empty Re: Titkok útja 2. - Maya Leantis

    Témanyitás by Maya Leantis Szer. Ápr. 18, 2012 9:59 pm

    - A rímekből megélni? Nem, még nem próbáltam. Eredetileg titkárnői képzést kaptam, de most, hogy mondja, lehet, hogy megpróbálom. A kocsmát minden esetre kihagynám. Jobb szeretek olyan emberek között lenni, akik józanok - mondtam Morlának. Ezután Angelinára néztem. Szóval tényleg balettozik. Klassz, alig várom, hogy láthassam. Kezdett kissé hűvös lenni és a lidércasszony elbúcsúzott tőlünk.
    - Viszlát, remélem, meglesz a macsek! - szóltam utána, ahogy elsétált. Kicsit már fáztam, de nem volt kedvem egyedül lenni.
    - Úgy tűnik, ketten maradtunk. Esetleg bejössz hozzám egy teára? - kérdeztem a farkaslányt. Furcsamód már nem féltem tőle. Úgy tűnt, hogy ez így is marad mindaddig, míg át nem változik. - Kezd hűvös lenni és biztos neked is jól esne. Meg aztán beszélgethetnénk még egy kicsit - mosolyogtam rá és vártam, hogy mit fog reagálni.

    (Semmi baj. Smile )
    Angelina Swann
    Angelina Swann


    Kor : 35
    Hozzászólások száma : 50
    Hírnév : 0

    Titkok útja 2. - Maya Leantis - Page 2 Empty Re: Titkok útja 2. - Maya Leantis

    Témanyitás by Angelina Swann Szomb. Ápr. 21, 2012 8:11 am

    -Köszönöm! Ez nagyon kedves Öntől! Akkor majd megpróbálom megtalálni a házat és hozom a holmijaimat is.-Egy halvány mosoly kúszik az arcomra, majd el is köszönök a nőtől, aki folytatja a macskakeresést.
    -Öhm talán nekem is ideje lenne keresni egy házat. Meg biztosan van ezer dolgod. De úgy is szomszédok leszünk, szóval majd sűrűn teázhatunk kettesben.-Kiszélesedik mosolyom, majd tőle is elköszönök.
    -Öröm volt téged megismerni és örülök, hogy már nem félsz tőlem!-Ennek tényleg örülök, főleg, hogy nincs is oka tőlem félnie. Oké bennem van ez a szörny, de remélem, majd segítenek rajtam a többiek.
    -Szia és remélem hamar összefutunk!-

    //Valahol//

    Ajánlott tartalom


    Titkok útja 2. - Maya Leantis - Page 2 Empty Re: Titkok útja 2. - Maya Leantis

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 16, 2024 9:15 pm