Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


3 posters

    ,,The Thunderbolt" pub

    Akilina Elisson
    Akilina Elisson


    Kor : 54
    Hozzászólások száma : 28
    Hírnév : 0

    ,,The Thunderbolt" pub - Page 2 Empty Re: ,,The Thunderbolt" pub

    Témanyitás by Akilina Elisson Csüt. Aug. 22, 2013 6:00 am

    Meglepett ahogy visszarántott, de a meglepődés után csak hagytam magam. Aztán amikor ismét az ajtó felé fordultam lemosolyodtam. Ezt valószínűleg ő viszont nem láthatta.
    Ahogy a motoromhoz értem, és felcsaptam a csomagtartó Dean részére ki alakított kis részét, ő egy károgással, egyből a kezemre ugrott. Megsimogattam a fejét, és belekezdhettem volna valami olyasmibe hogy ,,utyuluputyulu mami kedvence" meg stb., de ezt inkább most mellőztem. Az összhatás kedvéért.
    - Biztos szép lehet - fordultam Kaspars felé, miközben hagytam hogy a madár a vállamra üljön. - Én nem merném elengedni Deant csak úgy - mutattam a madár felé. - Félnék, hogy nem jön vissza, de így a közelemben jól el van.
    Aztán lecsuktam a csomagtartót és elsétáltam az ő motorja felé. Csöndben nézegettem egy darabig. Lassan óvatosan végig húztam végül az ujjaimat a fényezett felületen.
    - Szép darab - jegyeztem meg végül Kapsparsra visszatekintve. - Egyszer láttam egy Harleyt, még a katonaságnak gyártották a '20-as években. Egy kiállításon láttam valahol... de az én ízlésemnek kicsit... zöld volt - kuncogtam.
    Lassan, de ,,nőiesen" visszasétáltam a motoromhoz... úgy ami után általában a férfiak csak úgy csorgatni szokták a nyálukat, ha jól tudom.
    - Szólj hogy ha mehetünk - mondtam végül. - És ha nem vesztek össze Deannel, lehet egy kicsit majd lassabban vezetek...
    Kaspars
    Kaspars


    Kor : 44
    Hozzászólások száma : 62
    Hírnév : 0

    ,,The Thunderbolt" pub - Page 2 Empty Re: ,,The Thunderbolt" pub

    Témanyitás by Kaspars Csüt. Aug. 22, 2013 6:18 am

    Dean, az albínó madár. Hát, azért ilyet sem lát minden nap az ember. Érdekes volt a kettejük kapcsolata Akilinával... Hasonlított az enyémre és Szélkiáltóéra.
    - Ez azért kicsit újabb darab - jegyeztem meg a motoromra tekintve, de aztán nem is fejtegettem tovább a témát. Szótlanul bámultam a lányt, ahogy felém és a motorhoz közeledett. Volt a járásában valami, ami nagyon könnyedén beindította a fantáziámat.
    Felültem a motorra, helyet hagyva magam előtt a lánynak.
    -Felőlem mehetünk... -aztán a kabátjánál fogva lehúztam magamhoz, megcsókoltam, és elengedtem - Most már. Bocs... Nem tudom, mi van velem. Nagy hatással vagy rám. Nem szoktam átlátszóan nyomulós lenni...
    Akilina Elisson
    Akilina Elisson


    Kor : 54
    Hozzászólások száma : 28
    Hírnév : 0

    ,,The Thunderbolt" pub - Page 2 Empty Re: ,,The Thunderbolt" pub

    Témanyitás by Akilina Elisson Csüt. Aug. 22, 2013 8:07 am

    Kicsit újabb darab... az biztos. Egy pillanatra elmerengtem, hogy vajon milyen szemmel fogok nézni az ilyen dolgokra kicsit később... de aztán nem sokáig foglalkoztatott a gondolat.
    Dean nem fogadta túl jól, hogy a férfi lerángatott magához, mivel a vállamon ült, így minket. Károgni kezdett végül, főleg az után hogy a férfi befejezte a mondandóját, és ismét közeledni próbáltam felé. Elnevettem magam csendesen, majd úgy döntöttem mégis visszarakom Deant a tartójába. Aztán pedig ismét Kaspars felé fordultam. Végig simítottam a vállán és rámosolyogtam.
    - Nem baj, Kaspars... nem baj - nyugtatgattam. És megerősítésként végre ő is kapott egy csókot tőlem. Aztán könnyedén helyet foglaltam előtte a motoron.
    A gép könnyedén, alig hallható sustorgással indult be, és ahogy járt a motor. egy szintén halk magas hangot adott csak ki. Nem is szándékoztam egyenlőre magasabb fokozatba kapcsolni, hogy a belső égésű motor is kelljen.
    Így egész könnyen bámészkodhatott is a férfi ha akart, és nem járta volna be még a város egészét. Mondjuk őszintén volt egy nagyobb része amit még én sem jártam be. Többnyire szép helyeken haladtunk el. Régi építésű kőházak mellett, amiken kivilágított cégéres táblák voltak, egy-egy nagyobb díszes tér mellett, kivilágított parkok mellett, a kikötő színes házai mellett. Nem sokkal följebb a kikötőtől álltam meg.

    Avon folyó
    Kaspars
    Kaspars


    Kor : 44
    Hozzászólások száma : 62
    Hírnév : 0

    ,,The Thunderbolt" pub - Page 2 Empty Re: ,,The Thunderbolt" pub

    Témanyitás by Kaspars Pént. Aug. 23, 2013 11:34 pm

    A madár nem igazán értékelte a közeledésemet a gazdája  felé.  Talán féltékeny volt, vagy egyszerűen csak nem tetszettem neki. Megesik. Ahogy láttam, Akilinának már annál inkább, legalábbis egy csókot végre  én is kaptam, és nem kellett nekem kezdeményeznem. Azért ez alig egy órás ismeretség után nem volt rossz.
    - Hát... Jó. Nem tudok kiigazodni rajtad, Akilina...- jegyeztem meg, csak úgy szinte magamnak. -  De majd fogok.
    Átkaroltam a derekát. A motor  indulását inkább csak a rezgésből éreztem, hang nem nagyon kísérte. Sisakot nem kaptam, de nem  tettem szóva, nem akartam nyápicnak tűnni.
    Szép volt a város, de így, hogy a lány ilyen közel volt hozzám, nem igazán tudtam erre koncentrálni.

    //Avon folyó//

    Ajánlott tartalom


    ,,The Thunderbolt" pub - Page 2 Empty Re: ,,The Thunderbolt" pub

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 16, 2024 10:38 pm